Försäljning: 010 328 4701 | Tekniskt stöd: 010 328 4709


Kontakta oss

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

MAGIC CLOUD OY

Hallituskatu 8
FI-33200 TAMPERE
+358 10 328 4700
customerservice@magiccloud.fi
FO-nummer: FI24834288

FAKTURERINGSADRESS

Magic Cloud Oy
24834288
PL 100
80020 Kollektor Scan

Nätfaktura: 24834288@scan.netvisor.fi (Bara PDF-form!)

E-FAKTURA

Magic Cloud Oy, 2483428-8
E-fakturaadress: 003724834288
Operatör: Maventa (003721291126)

Oss, teamet bakom Magic Cloud

Kimmo Haapavuori

Kimmo Haapavuori

Business direktör
045 238 8028
kimmo.haapavuori@magiccloud.fi
Petteri 350

Petteri Pulkkinen

Teknisk direktör
050 651 51
petteri.pulkkinen@magiccloud.fi
IT-palvelut Tampere - tutustu palvelutarjontaamme, kun etsit kokonaisvaltaista kumppania räätälöityihin IT-ratkaisuihin.

Eero Koistinen

Försäljningschef
040 701 6655
eero.koistinen@magiccloud.fi
Janne yhteydenotto

Janne Putkisaari

Försäljningschef
040 124 1227
janne.putkisaari@magiccloud.fi
Keijo Koro

Keijo Koro

Nyckelkundchef, Västra Finland
045 134 6774
keijo.koro@magiccloud.fi
Matti Glad

Matti Glad

Nyckelkundchef, Södra Finland
045 131 3693
matti.glad@magiccloud.fi
Kari Päivärinta

Kari Päivärinta

Kundservicechef
045 853 5156
kari.paivarinta@magiccloud.fi
Sami Leppänen

Sami Leppänen

Teknisk projekt-chef
045 110 2848
sami.leppanen@magiccloud.fi
Matti Väisänen

Matti Väisänen

Ledande molntjänstarkitekt
045 343 9339
matti.vaisanen@magiccloud.fi
Kim Heikkinen

Kim Heikkinen

Molntjänstarkitekt
040 503 1855
kim.heikkinen@magiccloud.fi
Thomas350

Thomas Pfister

Molntjänstarkitekt
044 549 75 95
thomas.pfister@magiccloud.fi
Juuso Mehtälä

Juuso Mehtälä

Nätverk och ICT-arkitekt
050 366 3059
juuso.mehtala@magiccloud.fi
Timo Hyttinen

Timo Hyttinen

Teknisk specialist
040 646 4088
timo.hyttinen@magiccloud.fi
Jani Kivelä

Jani Kivelä

Teknisk specialist
040 481 4160
jani.kivela@magiccloud.fi
Olli Lehmusaari

Olli Lehmussaari

Teknisk specialist
040 173 3204
olli.lehmussaari@magiccloud.fi
Topi

Topi Rissanen

Teknisk specialist
040 663 6649
topi.rissanen@magiccloud.fi
Teemu T350

Teemu Tunkkari

Teknisk specialist
040 158 1833
teemu.tunkkari@magiccloud.fi
Terhi Meriläinen

Terhi Meriläinen

Kommunikations- och HR-chef
045 110 2808
terhi.merilainen@magiccloud.fi