Försäljning: 010 328 4701 | Tekniskt stöd: 010 328 4709

MAGIC CLOUD OY

Hallituskatu 8
FI-33200 TAMPERE
+358 10 328 4700
customerservice@magiccloud.fi
FO-nummer: FI24834288

FAKTURERINGSADRESS

Magic Cloud Oy
PL 138
40011 Heeros Palvelut

E-FAKTURA

Magic Cloud Oy
E-fakturaadress: 003724834288
Operatör: Liaison Technologies
Förmedlarkod: 003708599126

Oss, teamet bakom Magic Cloud

Kimmo Haapavuori

Kimmo Haapavuori

Business direktör
045 238 8028
kimmo.haapavuori@magiccloud.fi
Janne Putkisaari

Janne Putkisaari

Försäljningschef
040 124 1227
janne.putkisaari@magiccloud.fi
Keijo Koro

Keijo Koro

Nyckelkundchef, Västra Finland
045 134 6774
keijo.koro@magiccloud.fi
Matti Glad

Matti Glad

Nyckelkundchef, Södra Finland
045 131 3693
matti.glad@magiccloud.fi
Kari Päivärinta

Kari Päivärinta

Kundservicechef
045 853 5156
kari.paivarinta@magiccloud.fi
Matti Väisänen

Matti Väisänen

Ledande molntjänstarkitekt
045 343 9339
matti.vaisanen@magiccloud.fi
Kim Heikkinen

Kim Heikkinen

Molntjänstarkitekt
040 503 1855
kim.heikkinen@magiccloud.fi
Juuso Mehtälä

Juuso Mehtälä

Nätverk och ICT-arkitekt
050 366 3059
juuso.mehtala@magiccloud.fi
Lassi Heinonen

Lassi Heinonen

Teknisk specialist
045 134 6784
lassi.heinonen@magiccloud.fi
Timo Hyttinen

Timo Hyttinen

Teknisk specialist
040 646 4088
timo.hyttinen@magiccloud.fi
Jani Kivelä

Jani Kivelä

Teknisk specialist
040 481 4160
jani.kivela@magiccloud.fi
Olli Lehmusaari

Olli Lehmussaari

Teknisk specialist
040 173 3204
olli.lehmussaari@magiccloud.fi
Sami Leppänen

Sami Leppänen

Teknisk specialist
045 110 2848
sami.leppanen@magiccloud.fi
Teemu Tunkkari

Teemu Tunkkari

Teknisk specialist
040 158 1833
teemu.tunkkari@magiccloud.fi
Terhi Meriläinen

Terhi Meriläinen

Kommunikations- och HR-chef
045 110 2808
terhi.merilainen@magiccloud.fi
Heidi Aronen

Heidi Aronen

Kommunikationsassistent
heidi.aronen@magiccloud.fi