Myynti: 010 328 4701 | Tekninen tuki: 010 328 4709

Magic Cloud Oy

Hallituskatu 8
FI-33200 TAMPERE
010 328 4700
asiakaspalvelu@magiccloud.fi
Y-tunnus: 2483428-8

Laskutusosoite

Magic Cloud Oy
PL 138
40011 Heeros Palvelut

Verkkolaskutusosoite

Magic Cloud Oy
Verkkolaskuosoite: 003724834288
Operaattori: Liaison Technologies
Välittäjätunnus: 003708599126

Me, eli tiimi Magic Cloudin takana

Timo Haapavuori

Timo Haapavuori

Toimitusjohtaja
050 584 2585
timo.haapavuori@magiccloud.fi
Kimmo Haapavuori

Kimmo Haapavuori

Liiketoimintajohtaja
045 238 8028
kimmo.haapavuori@magiccloud.fi
Janne Putkisaari

Janne Putkisaari

Myyntipäällikkö
040 124 1227
janne.putkisaari@magiccloud.fi
Keijo Koro

Keijo Koro

Avainasiakaspäällikkö, Keski-Suomi
045 134 6774
keijo.koro@magiccloud.fi
Matti Glad

Matti Glad

Avainasiakaspäällikkö, Etelä-Suomi
045 131 3693
matti.glad@magiccloud.fi
Kari Päivärinta

Kari Päivärinta

Asiakaspalvelupäällikkö
045 853 5156
kari.paivarinta@magiccloud.fi
Matti Väisänen

Matti Väisänen

Johtava pilvipalveluarkkitehti
045 343 9339
matti.vaisanen@magiccloud.fi
Kim Heikkinen

Kim Heikkinen

Pilvipalveluarkkitehti
040 503 1855
kim.heikkinen@magiccloud.fi
Juuso Mehtälä

Juuso Mehtälä

Tietoliikenne- ja ICT-arkkitehti
050 366 3059
juuso.mehtala@magiccloud.fi
Lassi Heinonen

Lassi Heinonen

Tekninen asiantuntija
045 134 6784
lassi.heinonen@magiccloud.fi
Timo Hyttinen

Timo Hyttinen

Tekninen asiantuntija
040 646 4088
timo.hyttinen@magiccloud.fi
Jani Kivelä

Jani Kivelä

Tekninen asiantuntija
040 481 4160
jani.kivela@magiccloud.fi
Olli Lehmusaari

Olli Lehmussaari

Tekninen asiantuntija
040 173 3204
olli.lehmussaari@magiccloud.fi
Sami Leppänen

Sami Leppänen

Tekninen projektipäällikkö
045 110 2848
sami.leppanen@magiccloud.fi
Teemu Tunkkari

Teemu Tunkkari

Tekninen asiantuntija
040 158 1833
teemu.tunkkari@magiccloud.fi
Terhi Meriläinen

Terhi Meriläinen

Viestintä- ja henkilöstöpäällikkö
045 110 2808
terhi.merilainen@magiccloud.fi
Heidi Aronen

Heidi Aronen

Viestintäassistentti
heidi.aronen@magiccloud.fi